Jutrzenka Warta

Z Zawiszą o godzinie 12.00! Ukrainiec na treningach Juve!
Ruszył klub wsparcia dla Juve: "Tylko Jutrzenka"!

25 lipiec 2016 10:18

Nastapiła zmiana rozpoczęcia meczu sobotniego sparingu z Zawiszą Rzgów. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00, a nie jak pierwotnie planowano o 15.30. Być może w sparingu w naszych barwach zagra Ukrainiec Władimir Terentiew, były gracz ŁKS-u, który pojawił się na czwartkowym treningu naszego klubu! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

W trzecim meczu sparingowym przed sezonem, w środę 27 lipca Jutrzenka pokonała w Warcie Victorię Skarszew 3:2. Gole dla Juve zdobywali: Piotr Przezak-2 i Łukasz Mizerski.

Skład Jutrzenki, I połowa: Kwiatkowski - Armatys, Tomasz Różycki, Gajewski, Korona - Rymarski, Graczykowski - Nowicki, Maliszewski, Przezak - Sajda.

II połowa: Wojciechowski - Wierzbicki, Wolny, Mazur, Kosecki - Dudek, Sroczyński - Dzieran, Jarecki, Mizerski - Jagielski.

W kolejnym meczu sparingowym, w sobotę 30 lipca o 12.00 w Warcie Jutrzenka zagra z Zawiszą Rzgów.

W kolejnym meczu sparingowym przed rundą jesienną Jutrzenka w sobotę 23 lipca przegrała w Warcie z byłym III-ligowcem Ostrovią Ostrów Wielkopolski 0:3 (0:0). Nadal testowano kilku zawodników, ale ilu z nich zasili naszą kadrę okaże się dopiero w przyszłym tygodniu.

Skład Jutrzenki: I płowa: Jadczak - Armatys, zawodnik testowany, Tomasz Różycki, Dawid Mazur - Rymarski, Korona - Przezak, Maliszewski, Potocki - Rafał Różycki.

II połowa: zawodnik testowany - Wierzbicki, zawodnik testowany, Wolny, Kosecki - Graczykowski, Dudek - Dzieran, zawodnik testowany, Adrian Sroczyński - zawodnik testowany.

Na jednym ze spotkań podczas małych zawirowań w naszym klubie kilku kibiców wzorem innych klubów postanowiło założyć klub wsparcia dla naszej Jutrzenki. Warunkiem uczestnictwa w tym zaszczytnym gronie jest regularna, comiesięczna wpłata na rzecz klubu w kwocie minimum 50 zł (dorośli) i minimum 19,25 zł (od daty założenia naszego klubu) dla młodzieży, emerytów i niepracujących. Chyba nie jest to dużo, skoro często wydajemy na głupoty o wiele większe sumy. Jest już kilku chętnych, którzy chcą wesprzeć nasz klub i to kwotami o wiele wyższymi! Cieszymy się i liczymy na Wasz odzew i wsparcie finansowe. Cały regulamin "Tylko Jutrzenka" będzie dostępny już niedługo w naszej gazetce klubowej podczas meczu z Wartą Sieradz. Osoby, które już podjęły decyzję o przystąpieniu do naszego klubu wsparcia mogą wpłacać pieniądze na konto Juve lub kontaktować się z Hubertem Kamolą (tel. 697 629 906).

Konto klubowe: Bank Spółdzielczy w Warcie nr: 23 9270 0006 0000 0778 2000 0001 z dopiskiem "Tylko Jutrzenka".

Aktualności

XXXVIII kolejka

18 czerwca 2016 roku:

Drużyna Wynik Drużyna
Jutrzenka Warta 4 : 2 Pilica Przedbórz
Mechanik Radomsko 1 : 1 RTS Widzew Łódź
LKS Rosanów 0 : 3 GKS II Bełchatów
Zjednoczeni Bełchatów 1 : 1 Polonia Piotrków Trybunalski
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 : 3 KS Paradyż
Zjednoczeni Stryków 2 : 0 Omega Kleszczów
Stal Głowno 4 : 1 Orzeł Nieborów
Włókniarz Zelów 1 : 1 Zawisza Pajęczno
Boruta 2 : 2 Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra 4 : 1 Astoria Szczerców