Jutrzenka Warta

XXVI kolejka: KS Kutno - Jutrzenka Warta 2:1 (0:1)
Zwycięstwo było naprawdę blisko!

22 kwiecień 2017 15:03

W kolejnym meczu o wszystko, czyli utrzymanie w IV lidze, w sobotę, 22 kwietnia Jutrzenka przegrała w Kutnie z beniaminkiem KS-em 1:2! Zwycięstwo Juve miało na wyciągnięcie ręki. Prowadziliśmy po golu z pierwszej połowy autorstwa Adriana Marciocha (w 19 min. podawał Stefan Potocki), a tuż przed przerwą karnego nie wykorzystał Oktawian Maliszewski (41 min)! Druga połowa należała do gospodarzy, którzy wyrównali z karnego, a potem strzelili drugiego gola i zainaksowali trzy punkty. Szanse na utrzymanie w lidze są coraz mniejsze, wręcz tylko matematyczne!

Skład Jutrzenki: Kowalczyk - Kosecki, Graczykowski, Wolny, Jarecki - Dudek (od 84 min. Młotkiewicz), Rymarski, Maliszewski (od 70 min. Przezak) - Jezierski (od 75 min. Stasiak), Marcioch, Potocki (k). Trener Łukasz Bartczak. Żółte kartki: Wolny, Dudek, Kosecki i Graczykowski.

Sędziował Tomasz Lewandowski (Piotrków Trybunalski).

W następnej kolejce, w sobotę - 29 kwietnia - o godzinie 17.00 Jutrzenka podejmować będzie w Warcie Ceramikę Opoczno.