Jutrzenka Warta

V kolejka: Jutrzenka - Omega Kleszczów 2:4 (2:2)
Przegraliśmy wygrany mecz!

27 sierpień 2016 17:14

W meczu V kolejki Jutrzenka 27 sierpnia podejmowała lidera tabeli Omegę Kleszczów. I zamiast wygrać mecz, bo dwa razy prowadziliśmy, po czerwonej kartce i katastrofalnych błędach w obronie przegraliśmy, choć lider nie zachwycił.

Relacja z tego meczu:

7 min. - po podaniu Stefana Potockiego gola z 20 metrów zdobył Rafał Różycki - 1:0 dla Juve;

12 min. - po dośrodkowaniu Marcina Koseckiego - Rafał Różycki szczupakiem strzelił tuż obok słupka;

26 min. - samobójczy gol Jacka Gajewskiego z 20 metrów!!! - 1:1;

29 min. - czerwona kartka dla Kacpra Korony!;

33 min. - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mariusza Graczykowskiego - Rafał Różycki głową zdobył drugiego gola dla Juve - 2:1;

41 min. - Tomasz Kwiatkowski obronił strzał z 16 metrów;

42 min. - gola dla gości zdobył głową Mateusz Roczek- 2:2;

64 min. - strzał Daniela Armatysa - nad bramka;

65 min. - strzał zawodnika gości - obronił Tomasz Kwiatkowski;

67 min. - gol dla gości z rzutu karnego Mateusza Jacaka - 2:3;

71 min. - gol dla gości po błędzie Tomasza Różyckiego;

80 min. - Rafał Różycki w sytuacji sam na sam strzelił nad bramką;

86 min. - w sytuacji sam na sam zawodnik gości strzelił tuż obok słupka;

88 min. - strzał głową zawodnika gości minął nasz słupek;

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - Wasilewski, Korona, Gajewski (od 52 min. Tomasz Różycki), Armatys - Rymarski (od 77 min. Sajda), Graczykowski (od 70 min. Przezak) - Kosecki, Maliszewski (od 79 min. Nowicki), Potocki (k) - Rafał Różycki. Trener Marek Przybył. Czerwona kartka: Korona - 29 min. Żółta kartka: Potocki.

Skład Omegi: Wisniewski - Grzywiński, Jacak, Pałyska, Roczek, Belica, Paweł Kowalski (k), Ociepa (od 84 min. Niedbała), Smuga, Grabowski (od 60 min. Tomesz), Szewczyk (od 60 min. Janeczek). Trener Marcin Zimoch. Żółta kartka: Belica.

Sędziował Mateusz Anielak (Łódź). Widzów około 100.