Zabawa Karnawałowa -26 stycznia 2018r.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają  aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w piątek 26 stycznia od godz. 16.00 do 20.00.  Na ten dzień sala gimnastyczna w budynku przy ulicy Koźmińskiej 11 zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną. Tematem przewodnim była zima.

W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uczniowie  przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych i rozbieganych maluchów można było znaleźć barwne motyle, dobre wróżki, urzekające księżniczki. Nie zabrakło też odważnych batmanów czy spidermanów.

Uczniowie otrzymali też słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Organizatorem zabawy choinkowej była Rada Rodziców.

Również w budynku przy ulicy Świętojańskiej, w tym dniu odbywała się zabawa karnawałowa. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.