Dzień św. Walentego - 14 lutego 2018 r.

Przedszkole - strona www

BIP

e-Dziennik

Kronika szkolnych wydarzeń

Hymn szkolny


Tu, gdzie płynie rzeka Warta
Jest miasteczko ukochane.
W nim ma szkoła sercu bliska,
Ja jej wierny pozostanę.

Ref. Patronem naszym Stanisław Skarżyński
Chciałbym być wielkim, takim jak był On,
By sławić imię naszej, drogiej Szkoły,
By pamięć o Nim żywa była wciąż.

Tu koledzy, koleżanki,
Me przyjaźnie i rozterki.
Tu zdobywam wiedzę wszelką,
By wyruszyć w świat szeroki.

Ref. Patronem naszym Stanisław Skarżyński
Chciałbym być wielkim, takim jak był On,
By sławić imię naszej, drogiej Szkoły,
By pamięć o Nim żywa była wciąż.

Dzień św. Walentego - 14 lutego 2018 r.

Jest to dzień, w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Organizatorem imprezy był Samorząd. Przy ulicy Koźmińskiej 11 już od rana 14 lutego panował  specyficzny nastrój, można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwonych serduszek oraz uroczystą dekorację przygotowaną przez panią Krystynę Kałużną na holu szkolnym. Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała w tym dniu specjalną pocztę walentynkową, aby można było przekazać walentynkowe serdeczności najbliższym. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, ponieważ było wielu chętnych, którzy korzystali z tej inicjatywy. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Ta nowa tradycja ma wielu zwolenników w naszym gronie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Zgodnie z RODO zapoznaj się również z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Akceptuję pliki cookies oraz POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk