Dzień św. Walentego - 14 lutego 2018 r.

Jest to dzień, w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Organizatorem imprezy był Samorząd. Przy ulicy Koźmińskiej 11 już od rana 14 lutego panował  specyficzny nastrój, można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwonych serduszek oraz uroczystą dekorację przygotowaną przez panią Krystynę Kałużną na holu szkolnym. Rada Samorządu Uczniowskiego zorganizowała w tym dniu specjalną pocztę walentynkową, aby można było przekazać walentynkowe serdeczności najbliższym. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, ponieważ było wielu chętnych, którzy korzystali z tej inicjatywy. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Ta nowa tradycja ma wielu zwolenników w naszym gronie.