Dnia 22 grudnia 2017 roku - "W świątecznym nastroju…"

Przedszkole - strona www

BIP

e-Dziennik

Kronika szkolnych wydarzeń

Hymn szkolny


Tu, gdzie płynie rzeka Warta
Jest miasteczko ukochane.
W nim ma szkoła sercu bliska,
Ja jej wierny pozostanę.

Ref. Patronem naszym Stanisław Skarżyński
Chciałbym być wielkim, takim jak był On,
By sławić imię naszej, drogiej Szkoły,
By pamięć o Nim żywa była wciąż.

Tu koledzy, koleżanki,
Me przyjaźnie i rozterki.
Tu zdobywam wiedzę wszelką,
By wyruszyć w świat szeroki.

Ref. Patronem naszym Stanisław Skarżyński
Chciałbym być wielkim, takim jak był On,
By sławić imię naszej, drogiej Szkoły,
By pamięć o Nim żywa była wciąż.

Dnia 22 grudnia 2017 roku - "W świątecznym nastroju…"

Jednym z najpiękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych jest śpiewanie kolęd. Większość z nich to przekazywane przez tradycje utwory, których autorów na próżno szukać wśród znanych poetów. Kolędy są częścią naszej historii narodowej. Jest ich wiele – od najdawniejszych staropolskich do tych współczesnych, od liturgicznych do pastorałek. Uroczysty koncert z okazji Świąt Bożego Narodzenia został przygotowany przez uczniów klasy III a pod kierunkiem wychowawczyni p. Katarzyny Piaseckiej.  Podczas tego wydarzenia wszyscy mieliśmy okazję do tego, by wspólnie usiąść, wysłuchać kolęd i nastroić się na klimat nadchodzących świąt. Gratulujemy organizatorom udanego występu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Zgodnie z RODO zapoznaj się również z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.

Akceptuję pliki cookies oraz POLITYKĘ PRYWATNOŚCI.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk