Przedszkole - strona www

BIP

e-Dziennik

Kronika szkolnych wydarzeń

Hymn szkolny


Tu, gdzie płynie rzeka Warta
Jest miasteczko ukochane.
W nim ma szkoła sercu bliska,
Ja jej wierny pozostanę.

Ref. Patronem naszym Stanisław Skarżyński
Chciałbym być wielkim, takim jak był On,
By sławić imię naszej, drogiej Szkoły,
By pamięć o Nim żywa była wciąż.

Tu koledzy, koleżanki,
Me przyjaźnie i rozterki.
Tu zdobywam wiedzę wszelką,
By wyruszyć w świat szeroki.

Ref. Patronem naszym Stanisław Skarżyński
Chciałbym być wielkim, takim jak był On,
By sławić imię naszej, drogiej Szkoły,
By pamięć o Nim żywa była wciąż.

Akcja stroik świąteczny

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres. Tradycją jest obdarowywanie ludzi zaprzyjaźnionych ze szkołą kartkami i stroikami świątecznymi. Akcję przeprowadza Samorząd Uczniowski.

Również po raz drugi ruszyła akcja stroik dla samotnych, chorych i starszych ludzi. Wszystkie wykonane stroiki przez uczniów i ich rodziców zostały przekazane ludziom podczas wieczerzy wigilijnej zorganizowanej dla podopiecznych MGOPS w Warcie.